komu jsem pomohla

Vím, jak funguje lidské myšlení a emoce.

Sleduji trendy v oboru i ve společnosti. A to vše využívám pro efektivní komunikaci.

V Dukovanech se budou stavět dva jaderné bloky

O tom rozhodla vláda ve středu 17. července 2024. Vybrala jihokorejskou firmu KHNP. Za tímto krokem je spousty práce. Od roku 2014 (ano, je to jedenáct let) pracujeme na udržení a rozvoji energetického regionu v okolí Jaderné elektrárny Dukovany.

zjistit více
Jak se vyznat v online a offline světě dětí

Vladislava Lukešová: Na doporučení mé dcery, která zažívá můj "marný" boj se sociálními sítěmi, jsem si na celostátním setkání vychovatelů školních družin vybrala workshop Jak se vyznat v online a offline světě dětí, který vedla Šárka Vostálová a Eva Fruhwirtová. 

zjistit více
Směřování cestovního ruchu na Třebíčsku

Strategie rozvoje je jako jízdní řád s mapou. Pro destinaci Třebíčsko-moravská Vysočina jsem zpracovala osmiletý plán rozvoje cestovního ruchu.

zjistit více
Peníze na vybavení školy ve Vedrovicích

Ve Vedrovicích mají malotřídku. Děti přibývají a prostor pro výuk je málo, tedy bylo. Přistavěli nové učebny. Jenže nezbyly peníze na vybavení.

zjistit více
Moravský Krumlov vzkřísil chátrající zámek

A to je potřeba komunikovat. Opravený zámek láká k prohlídce komnat, arkádového nádvoří, věže. Slovanskou epopej jste už viděli?

 

zjistit více
Udržitelná doprava v Třebíči

Někdy jsem měla pocit, že dopravě rozumí každý, kdo má řidičský průkaz. Udělali jsme maximu proto, abychom vysvětlili, proč se v dopravě dějí tyto změny. 

zjistit více
Jak vysvětlit, že zemědělství nesmrdí

Hodně těžký úkol. Neschovala jsem před ním hlavu do písku. Pro Zemědělský svaz jsem vytvořila komunikační strategii. V Pooslaví v Nové Vsi jsme natočili pro studenty super videa, kde si sami zahráli hlavní roli. 

zjistit více
Oznámení světu o fotovoltaické elektrárně a bateriovém úložišti v Ivančicích

Chytré hlavy ze Svazku vodovodů a kanalizací Ivančice a z firmy Electree vymysleli úžasný projekt – chtějí vybudovat až 8 MW fotovoltaickou elektrárnu na dvou prameništích a k tomu dostatečné kapacitní bateriové úložiště.

zjistit více