školím (PR a komunikační dovednosti)

Neučím, ale předávám zkušenosti z dlouholeté praxe novinářky a mluvčí.  Využívám znalosti o fungování mozku a poznatky z psychologie. 

Komunikační dovednosti vycházejí z našich osobnostních předpokladů a také zkušeností. Jako trenérka paměti III. (nejvyššího) stupně využívám znalosti o fungování mozku a přenáším je do komunikace. Bez pevných základů (znalost sebe sama, zvládnutí stresu, rychlost reakcí, znalost publika a účel vystoupení) je jen velmi obtížné zvládnout komunikační událost ku spokojenosti a s efektivním výsledkem. S tím vším umím pomoci. Protože jsem si tím prošla. A jsem socializovaný introvert :)

Public relations (PRofesionální PRáce PRakticky) je o vztazích. S médii, klienty, občany, stakeholdery. Budování vztahů je dlouhodobá záležitost. Vyžaduje nápady, empatii a zkušenosti. A to vám umím nabídnout. 

 

eva fruhwirtová lektorka 


Workshopy, které školím s kolegy

Jak na PR organizace? Podíváme se na to, jak posílit povědomí o vaší organizaci. Prakticky zaměřený kurz, jehož cílem je poskytnout účastníkům znalosti a dovednosti potřebné k efektivnímu plánování a realizaci PR (veřejných vztahů) a komunikačních strategií. Zaměříme se na komunikaci se stakeholdery a s veřejností. Naučíme vás psát tiskové zprávy, vyhledávat témata a kontaktovat novináře. 

Jak na sítě? Facebook, Instagram, TikTok a další. Poradíme vám s expertkou na sociální sítě Šárkou Vostálovou, co na sítě dávat a v jakém formátu. Ukážeme vám nástroje, které vám zjednoduší práci. Zjistíte, na co si dávat pozor a jak nastavit zabezpečení přístupu na sociální sítě. Naučíte se efektivně a aktivně diskutovat a rozpoznávat fanoušky stránky na Facebooku. Pomocí analýzy v přehledech stránky se naučíme vytvářet obsah, který naši fanoušci chtějí vidět. Seznámíme vás s novinkami, které Facebook/Meta zavádí. Nezapomeneme na grafické vizuály, práci s fotkami, videi i s texty (hastagy, označování, formáty, reels). Nabízíme vám  praktické rady, které vycházejí ze zkušeností s desítkami účtů na sociálních sítí, které spravujeme nebo jim pomáháme. 

Pro každou firmu, obec, školu, zemědělský podnik, neziskovku připravujem školení na míru a podle jejich potřeb a zaměření

 

Potřebujete školení komunikace a PR? Ozvěte se Evě.

Potřebujete se vyznat v sociálních sítích? Ozvěte se Šárce.